درباره ما

این مجموعه با چندین سال سابقه مستمر در ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش و زیر نظر اتحادیه و با مجوز رسمی مشغول به فعالیت می باشد، بسیار خرسندیم در طول چند سال سابقه فعالیت خدمات ارزنده ای را به مشتریان ساکن تهران ارائه دهیم. شما عزیزان می توانید برای تماس با نزدیکترین شعبه خود به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

 وب سایت رسمی بوش سنترال ارائه دهنده خدمات تعمیرات لوازم خانگی در تهران می باشد. بوش سنترال با چند دهه فعالیت مستمر موفق در تعمیرات لوازم خانگی بوش با حضور متختصصین مجرب در راستای تعمیرات انواع لوازم خانگی بوش در تهران در حال فعالیت می باشد. تحت نظارت سازمان اصناف ایران ، اتحادیه خدمات لوازم خانگی در راستای مشتری مداری و ارائه بهترین خدمات تعمیراتی لوازم خانگی بوش با داشتن گواهینامه های معتبر بین المللی آماده پذیرش سفارشات می باشد، همشهریانی گرامی می توانند با برقراری تماس با مراکز ما از خدمات تعمیرات لوازم خانگی بوش بهره مند شوند.

اهداف و ماموریت های ما

حوزه فعالیت این مجموعه شامل تعمیرظرفشویی های بوش و تعمیر انواع یخچال های بوش ، تعمیرات مدل های ساید بای ساید بوش ، تعمیرات لباسشویی بوش ، ، تعمیرات انواع فر های بوش و همچنین تعمیرات ماکروفر و جارو برقی های بوش و آماده ارائه خدمات پس از فروش لوازم خانگی بوش شما در تهران با بهترین کیفیت و سریع ترین زمان می باشد. مهمترین هدف ما رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش و تعمیرات لوازم خانگی است.